Bambusowa Wielorazowa Maseczka ochronna Ciuchcie

maseczka_51

Bambusowa Wielorazowa Maseczka ochronna z wkładem z flizeliny medycznej 22 x 18 cm  ( +/- 2 cm)

20,00 zł
Brutto

Bambusowa Wielorazowa Maseczka ochronna z wkładem z flizeliny medycznej Termobond.

Maseczki ochronne są ważnym elementem profilaktyki zakażeń bakteryjnych i wirusowych.

Nasza maseczka ochronna jest starannie wykonana i składa się z dwóch warstw 100% bambusa oraz troczków do wiązania (są one dużo lepsze niż gumki, które podczas prania w wysokiej temperaturze mogą się uszkadzać).

W wewnątrz maseczki znajduje się miejsce na wymienny wkład z flizeliny medycznej Termobond (flizelina wysyłana jest osobno, którą należy umieścić w wewnątrz maseczki).

Rozmiar maseczki jest uniwersalny, co pozwala na łatwe dostosowanie jej do twarzy dziecka oraz osoby dorosłej. Maseczki są wygodne w użytkowaniu.

Maseczki szyjemy w Polsce, z atestowanych i bezpiecznych tkanin, z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, z tkanin najwyższej jakości dając długoletnią przyjemność z użytkowania.

Cechy produktu:

• kolorowe maseczki

• wykonane z 3 warstw

• wysokiej jakości

• niejałowa

• zwiększa ochronę antybakteryjną i antywirusową

• rozmiar uniwersalny

• regulowane troczki do stabilnego zawiązania maski (kolory troczków mogą się różnić od tych na zdjęciu)

• solidne szycie

• wyprodukowana w Polsce

 

Do każdej maseczki dokładanych jest 5 wkładów GRATIS (dodatkowe wkłady umieszczone są w jednym opakowaniu z maseczką).

 

WAŻNE:

Umieszczony wzór na maseczce może różnić się od pokazanego na zdjęciu, ponieważ każda maseczka wykonana jest z innego fragmentu wzoru bambusa.

Kolory troczków mogą się różnić od tych na zdjęciu, ponieważ występują w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Właściwości Flizeliny Termobond:

Składa: trzy warstwy (100% Polipropylenu +100 % poliamidu + 100% poliestru), flizelina wykorzystywana jest w przemyśle medycznym. Bezpieczeństwo potwierdza certyfikat OEKO-TEX – IW 00023IW. Materiał nie chroni przed Covid-19

Dane techniczne: Grubość wyrobu: 0,37 +/- 0,17 mm (PN-EN ISO 9073/2:2002) Wytrzymałość wzdłuż: min 40 N/5cm (PN-EN 29073-3:1994 I=100mm) Wytrzymałość wszerz: min 8 N/5cm (PN-EN 29073-3:1994 I=100mm) Wydłużanie wzdłuż: min 25% (PN-EN 29073-3:1994 I=100mm) Wydłużanie wszerz: min 45% (PN-EN 29073-3:1994 I=100mm)

Proces technologiczny: Włókniny termobond uzyskuje się poprzez wykorzystanie temperatury oraz nacisku wałów kalandrujących. Runo włókninowe poddaje się procesowi kalandrowania, czyli równoczesnego oddziaływania dociskiem + temperaturą. Uzyskujemy produkt o bardzo niskiej grubości, dobrej układalności i odpowiedniej wytrzymałości. 

 

Bambus ze względu na swe właściwości będzie idealnym rozwiązaniem dla noworodków i alergików. Posiada właściwości antyalergiczne, antybakteryjne, antygrzybiczne oraz samosterylizujące się. Ma bardzo dobrą absorpcje wody, dużo lepszą niż bawełna. Bardzo szybko schnie! Chroni przed promieniami UV oraz posiada właściwości termoregulujące- utrzymuje temperaturę o 2 stopnie niższą niż temperatura otoczenia.

Zdjęcie może odbiegać kolorystycznie od wyglądu rzeczywistego produktu, z uwagi na ustawienia monitora.

Kolor bambusa może różnić się ze względu na inną partię produkcyjną.

Produkt należy stosować pod opieką rodzica.

Zaleca się pranie przed pierwszym użyciem.

 

Ze względu na duże zainteresowanie naszymi maseczkami informujemy, że czas realizacji zamówień jest do 5 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby skrócić czas wysyłki. Dziękujemy za wyrozumiałość.

maseczka_51

Specyfikacja:

Skład
1. Tkaniny 100% bambus na zewnątrz ( bambus i nadruk posiadają Certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I)
Skład
2. Tkaniny 100% bambus od wewnątrz ( bambus i nadruk posiadają Certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I)
Skład
3. Flizeliny Termobond medycznej w środku ( Certyfikat OEKO-TEX IW00023IW Klasa 100)
Sposób prania
*prać w temp. 30°C program delikatny - max. 800 obrotów wirowania *nie suszyć w suszarce bębnowej *nie stosować wybielaczy *nie prać ręcznie *zalecamy pranie przed pierwszym użyciem *prasować tylko tkaninę bambusową w temperaturze do 110°