• Nowy

Bambusowa Wkładka do wózka 5 pkt pasy Paris

bambus_wkladka_do_wozka_5pkt

Bambusowa Wkładka do wózka - 5 pkt pasy  36 x 80 cm ( +/- 2 cm)

Praktyczna, dwustronna wkładka do wózka

199,00 zł
Brutto

Wkładka do wózka w uniwersalnym rozmiarze. Wykonana jest ze z wysokogatunkowej 100% przędzy bambusa oraz miękkiego pluszu minky.

Wkładka posiada praktyczne rozcięcia, dzięki którym dopasujemy ją do każdego wózka, a w szczególności do nowych wózków marki Cybex. 

Dodatkowo wypełniona jest sprężystą, miękką pianką. Dzięki bambusowej tkaninie dziecko mniej się poci niż siedząc na sztucznym materiale wózka. W razie zabrudzenia wkładkę łatwiej uprać niż całą tapicerkę w wózku.

Do wkładki można przymocować poduszkę motylka za pomocą dołączonego uchwytu na rzep. Wkładkę można przywiązać do wózka za pomocą troczków w górnej części. Wkładka posiada osiem otworów na pasy bezpieczeństwa.

Produkty Bonjour Cherie szyte są ręcznie w Polsce z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, z tkanin najwyższej jakości dając długoletnią przyjemność z użytkowania. Wkładkę można skompletować z różnymi produktami marki Bonjour Cherie tworząc niepowtarzalną, bajecznie kolorową aranżację wózka.

Bambus i nadruk posiadają Certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I. Minky posiada Certyfikat: "Bezpieczny dla dziecka" - Instytut Włókiennictwa w Łodzi. Zdjęcie może odbiegać kolorystycznie od wyglądu rzeczywistego produktu, z uwagi na ustawienia monitora. Produkt należy stosować pod opieką rodzica.

bambus_wkladka_do_wozka_5pkt

Specyfikacja:

Skład
100% bambus, bambus i nadruk posiadają Certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I
Wypełnienie
sprężysta i miękka pianka, która nie zmienia swojej struktury podczas prania i użytkowania
Sposób prania
*prać w temp. 30°C program delikatny - max. 800 obrotów wirowania *nie suszyć w suszarce bębnowej *nie stosować wybielaczy *nie prać ręcznie *zalecamy pranie przed pierwszym użyciem *prasować tylko tkaninę bambusową w temperaturze do 110°
Minky
SEPIA ROSE